Biz Kimiz 

2015 yılında faaliyete başlayan, heyecanı, duygusallığı ve aksiyonu seven bir işletmeyiz. Her işimizde  İnsanlar ve Firmalar ile iletişimi en doğru şekilde kullanmak; İşletmemizin sırlarından biridir. Farklılık ve değişiklik hedefindeyiz, sizin için, sektörümüz  için bir marka stratejisi oluşturmaya çalışıyoruz..


         Zaman Önemli

Her Siparişin mutlaka acelesi vardır, ya gecikmiştir ya da süre çok daralmıştır. Fakat hiç bir sipariş bizde ne çabuk, ne de geç teslim edilir. Her Sipariş olması gerektiği kadar zamanımızı alır:" Ne çabuk, ne de geç; olması gerektiği kadar zamana ihtiyacımız var! (Tüm İş Ortaklarımıza Naçizane Tavsiyemizdir) Bu Prensip hata yapma olasılığımızı azalttığı gibi zamanı verimli kullanabilme yetisi kazandırıyor ...


       YÖNETİM POLİTİKASI


Sektörümüzde, ürün tedariki, ürün kalitesi, uygun fiyat politikaları konusunda İş Ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan bir firma olmak.

Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak.

Sektörümüzün standart şartları ile birlikte doğru politikalar hazırlayıp, yükümlülüklerimizi eksiksiz yerine getirmek.

En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek.

Kalite ve Çevre Yönetim Sistemi konusunda sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi sağlamak, Faaliyetlerimizden kaynaklı çevre etkilerini tedarikçilerimiz ile birlikte en aza indirerek kirliliği önlemek ve çevreyi korumak.

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir İşletme olmak,  İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

İş güvenliği şartlarını sağlayarak iş kazalarının önüne geçmek.

Tedarikçilerimiz ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak verimliliğimizi artırmak.

En önemli kaynağımız olan çalışma, iş bitirme  enerjisini kaybetmemek için, sürekli eğitim yoluyla yeterliliğimizi arttırmak ve  geliştirmek.

Hedeflerimize ulaşmada, ekip çalışmasının  önemli etken olduğunu unutmamak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?